понедельник, 3 сентября 2018 г.

Ось і Арсюшка першокласник, ще й по програмі "Інтелект України"

З 2018 року всі школярики новоявлені будуть навчатися 12 рочків, по програмі Нова Українська Школа. А в нашому 1-А класі, як виявилось, ще і додатковий науково-педагогічний проект "Інтелект України". Ми то записувались до керівника Оксани Григорівни Олійник (по рекомендації Забари), а вийшло, що тепер будемо працювати 4 роки мінімум без підручників, а за журналами і прописами, що коштуватимуть по 240грн в місяць.
з дружбаном Олежкою

Сімейка Бонд (4+)
Тато наш одразу після першого дзвоника (3.09.18) помандрував на 3 місяці у відрядження в Святогірськ.