четверг, 12 июля 2018 г.

Вперше вся сім'я Бонд поїхала на море!!!!

Кирилівка у липні 2018:  Арсеній після рочку (Миколаївки), а Єва - після 3,3 років (Алушти) знову побачили море, тепер Азовське, може й запамятають тепер. У мами Тані розгар токсикозу, бо в пузіку намітився карапуз №3, а татко у відпустці відпочив з родиною. Зустрічали світанок майже кожного ранку, діти навчились пірнати та відірвались в міні-аквапарку на узбережжі, спробували самоси, хачапурі, пахлаву та інші смаколики, накупалися, виконали майже весь морський план.